Vynikající přilnavost na sněhu a ledu

Vynikající přilnavost na sněhu a ledu je v podstatě to, co od zimní pneumatiky chcete. To je v podstatě to, co dělá zimní pneumatiku dobrou pro zimní použití versus špatná pneumatika, která nemusí být schopna vykazovat stejné vlastnosti. Za těchto podmínek budou mít nejlepší vlastnosti pneumatika s hroty, protože čepy pomohou zajistit vynikající přilnavost na ledu, zatímco na sněhu mají nespojené i hroty tendenci mít velmi podobné vlastnosti. Nové pneumatiky bez hrotů však mohou tento slib splnit díky inovacím jak v dezénu, tak v designu dezénu. Protože nebudou mít cvočky, budou se muset při výrobě těchto vlastností spoléhat na přilnavost.

V dnešní době si nemusíte vybírat mezi pneumatikami s hroty nebo bez hrotů, abyste se ujistili, že máte vynikající přilnavost na sněhu a ledu, jak to nyní můžete mít v pneumatikách bez hrotů. Výběr se tak stává více volbou správných pneumatik a vašich osobních preferencí. Někteří lidé stále dávají přednost pneumatikám s hroty, protože si myslí, že jsou bezpečnější, zatímco jiní již pneumatiky bez hrotů přijali a pochopili, že v zimě mají v zimě v podstatě stejný výkon jako pneumatiky s hroty.

Pneumatiky bez hrotů i hroty jsou vyhrazené pneumatiky, které vyžadují, abyste pro teplejší sezónu měli jinou sadu pneumatik. Takže i když si vyberete pneumatiky bez hrotů, nejsou určeny pro celoroční použití. Máte pneumatiky, které jsou schváleny pro zimní použití, jedná se o takzvané celoroční pneumatiky. Budou fungovat jako zimní pneumatiky, když teploty klesají, a jako letní pneumatiky, když jedete v teplejších teplotách.

To umožňuje dobré celoroční použití a můžete úplně zapomenout na předpovědi počasí. Nebudou však tak dobré jako nejlepší zimní pneumatiky, protože musí pokrývat širší spektrum vlastností. Budou však mnohem lepší než mít letní pneumatiky během zimní sezóny, což je velmi nebezpečné, a mít zimní pneumatiky během letní sezóny. Ten není sám o sobě nebezpečný, ale pneumatiky se opotřebují rychleji, než se očekávalo, protože pneumatiky budou příliš měkké.

Další informace o pneumatikách bez hrotů i hroty, které jsou skvělé na sněhu a ledu, najdete na: www.nokiantyres.cz